Shtëpia e ëndrrave po ju pret!

Kërko në listën tonë të pronave!

Prona ne plan te parë

Disa nga ofertat e fundit

Ofertat e fundit

Prona të Përzgjedhura
Jeni duke shitur?

Ju ofrojmë raporte të sakta të vlerësimit të pronës

Dëshiron të japësh me qira apo të shesësh një pronë, por nuk e di se sa është vlera që mund te kërkosh? Ju mund të merrni një përgjigje të saktë vetëm me një vlerësim të pasurive të paluajtshme nga agjentët tane.
agent-isolated-2
ShËrbime

Përse të zgjidhni shërbimet tona:

Skuadra jonë profesioniste është e dedikuar për të dhënë shërbim maksimal në cdo transaksion blerje dhe shitje. 

+15

Real estate agents

+5

Years of experience

+3

Shtete ku operojme

+ 560

Kontrata të mbyllura

Contact us

A jeni gati të flisni me një ekspert?


Testimonials

Çfarë thonë klientët tanë

Me pelqen dedikimi i tyre per te degjuar kerkesat e tua kur je duke blere nje prone. Jane konsistente ne ate cfare bejne , dhe po me ndihmuan te blija apartamentin qe po kerkoja . I rekomandoj 100%
by Alban Dyrmishi
Manager
Kam mbetur e surprizuar nga pasioni i tyre per te te ofruar me te miren . Dhe pse ishte nje periudhe sfiduese gjetja e apartamentit tim me qira, G.P.M me ndihmoi te gjeja nje shtepi komode me cmim te arsyeshem.
by Romina Skenderi
Shitese
Falenderoj stafin e mrekullueshem qe me ndihmuan te shisja apartamentin tim me cmim te mire. Keshillat e tyre ishin fantastike , qe ne fazen pergatitore te shitjes, konsultimi i vazhdueshem derisa gjetem bleresin perfekt . I rekomandoj 100% !
by Fatjona Caushi
Mesuese

Compare listings

Compare